Ankara'da Şanlıurfa'nın 104.Kurtuluş Yıldönümü Etkinliği

Gösterim: 727

 

Şanlıurfa'mızın 104 Kurtuluş yıl dönümü kutlamamızı dün akşam (16.04.2024) Ankara'da görkemli bir törenle kutladık.

Şanlıurfa'mızın tarihi derinliklerine yakışır bir şekilde gerçekleşen gecemize katılım sağlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.M.Kasım Gülpınar, Milletvekillerimiz Sn. Emin Önen, Sn.Asuman Cevahir yazmacı, Sn.Mahmut Tanal Sn.Gülender Açanal, Sn.Zeynep Karahan Uslu, Sn.Mehmet Güneş, Karaköprü Belediye Başkanı Sn.Nihat Çiftçi'ye Şanlıurfa'mıza verdikleri önem ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Gecemize renk katan değerli Urfalı sanatçımız Zekeriya Ünlü aylardır Şanlıurfa Vakfı Türk Halk Müziği korumuzu çalıştırarak bu geceye hazırlayan değerli Şanlıurfalı Bestekar sanatçımız Arif Çelik ve vakıf koromuzun her bir elemanına teşekkür ediyorum.

Özellikle gecemize katılım sağlayan yüzlerce Şanlıurfa'lı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu gecemizin gerçekleşmesine destek sağlayan Anzelha Sofrası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Abdurrahman Işıksever, Güneş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mehmet Güneş, Ceylan Basım sahibi Sn.Müslüm Yılmaz, gece boyunca etkinliğimizin video kaydını yapan EDESSA FOTO sahibi Sn.Cemal DİŞLİ  Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Veysel Oruç ile başta Mahmut Nimetoğlu ve Hasan Mülayim olmak üzere Vakfımızın tüm Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Şanlıurfa’mızım 104. Kurtuluş yıl dönümü kutlu olsun.

 

M.Kemal ALATAŞ

E.Korgeneral

Vakıf Yön.Kur.Bşk.