Kastamonu "Atatürk ve İstiklal Yolu yürüyüşü" Sona Erdi

Gösterim: 493

 

Kastamonu’dan İnebolu’ya uzanan 105 km’lik yol Kastamonu Valiliği tarafından “Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü” tamamlandı. Şanlıurfa Vakfı olarak geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin sosyal aktivitelerini geliştirme adına, 9-12 Haziran tarihlerinde Kastamonu da gerçekleşen “Atatürk ve İstiklal Yolu” yürüyüşüne gönüllü 15 öğrencimiz katıldı.

Yürüyüş sırasında Kastamonu Valisi Sn.Avni ÇAKIR, İl Genlik ve Spor İl Müdürü ile birlikte öğrencilerimizi ziyaret etmişlerdir.

 

Yürüyüş etkinliği keyifli bir şekilde, öğrencilerimizin memnuniyetiyle sona ermiştir. Vakfımız Yönetim Kurulu Bşk.E.Korgeneral M.Kemal ALATAŞ “Gelecek yıllarda bunun geleneksel hale getirileceğini” ifade etmiştir.

 

Yürüyüş sonrası görüşlerine başvurduğumuz öğrencilerimizden;

RUKİYE ÜSTÜNDAĞ; İlk defa böyle uzun bir yürüyüşe katıldım. Çok güzel bir deneyim oldu. Bu yürüyüş yeni insanlar ve yeni bir şehir tanımamızı sağladı. Gelecek yıl da katılmayı isterim. Bu yürüyüşü yapmamızı sağlayan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

AYŞEGÜL KIRBAÇ; Böyle anlamlı bir etkinliğe katıldığım için mutluyum vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

BETÜL KEŞKÜŞ; Bizim için çok farklı bir deneyimdi. İlk defa dağda böyle zorlu bir yürüyüşe katıldık ve ilk defa ormanda çadırlarda kalıp kamp yaptık. Çok eğlendiğimiz unutamayacağımız bir etkinlikti. Teşekkür ederiz ???

MERVE ÇİFTÇİ; Ülkemizin güzel incilerinden Kastamonu'nun en güzel yerlerini görüp, ecdadımızın geçtiği yollardan geçmek gerçekten çok güzel bir duyguydu. Her şey için çok teşekkür ediyorum. ?